Valencii se v Seville nic nedařilo a jasně prohrála

Valencia a její brankář neměli v utkání proti Seville svůj den. Tři laciné góly od soupeře znamenaly, že Netopýři po 22 minutách utkání prohrávali už o tři góly. Dále už se zmohli pouze na jediný gól. Sevilla tak vyhrála 3:1.

Bídné rozehrávky v polovině hřiště se zmocnili domácí a vydali se do útoku, kdy do náběhu před vápno dostal míč Papu Gomez, jenž si potáhl míč osamocen před gólmana a po zemi zakončil do branky. Sevilla takto šla do brzkého vedení už v úvodu 3. minuty.

Druhá střela zápasu, v 10. minutě, byla opět z kopačky domácího hráče. Tentokráte zkraje vápna narychlo zakončoval Rafa Mir, ale míč poslal na tribuny.

V 15. minutě přidala Sevilla druhý, a dost kuriózní, gól. Centr před Toniho Lata z křídla letěl na přední tyč, kde jej ale o míč bojující dvojice hráčů netrefila, pak míč dopadl před Mamardašvilim na zem, odkud se odrazil a obloučkem zapadl za jeho záda. 2:0.

Aby toho nebylo málo, ve 22. minutě přidali domácí třetí gól. Domácí rozehrávali přímý kop ze své poloviny přímým nákopem za obranu Valencie, kam si seběhl Rafa Mir, jenž si zpracoval míč před Mamardašvilim, který vyběhl dost váhavě, a lehkým nákopem jej přehodil a navýšil tak na 3:0.

Za zoufalého stavu se podařilo Netopýrům dát utěšující gól, jenž přišel ve 30. minutě. Daleký přímý kop centroval Guedes do vápna, kde jej obránce sklepnul na Hugo Dura, jenž jej z voleje napálil do brány a ještě mu tečí pomohl další stoper.

Konečně pořádný zákrok vytáhl hostující gólman ve 42. minutě, kdy zblízka vychytal přízemní dělovku.

Sevilla si držela Netopýry do konce poločasu dost daleko od branky, takže k další korekci skóre už do přestávky dojít nestihlo.

Do druhé půle hosté vystřídali. Na hřiště přišel Musah, jemuž uvolnil místo Jason. Dále byl stažen Alderete a do hry nastoupil Diakhaby.

Pěknou šanci předvedl Foulquier s Yunusem. První jmenovaný ve 48. minutě zamířila s míčem do vápna, poslal ho Yunusovi, jenž mu jej okamžitě vrátil do náběhu, ale Foulquierovi střela příliš nesedla – šla přímo do rukavic gólmana Bona.

Pěknou jednoduchou akci zajistil v 52. minutě centrem z přímého kopu Guedes. Ten poslal míč do vápna, ale mimo hlavní klubko hráčů do míst, kam si naběhl Hugo Duro, jenž se snažil okamžitě sklepnout míč ze vzduchu do branky, ale na míč o centimetry nedosáhnul!

Na druhé straně měl v 60. minutě Lamela ve vápně Valencie dost času dloubnout do míče tak, že našel v malém vápně hlavičkujícího Nesyriho, jenž ke štěstí Netopýrů hlavičkoval do náruče gólmana.

V 67. minutě dohráli Wass a Guedes, které se rozhodl trenér vystřídat za Koba Leina a Marcose Andrého.

Valencia ale i nadále nedokázala tlačit soupeře. Poslední střídání pak využila v 80. minutě, kdy do hry naskočil Vallejo místo Hugo Dura.

V nastavení se pokusil navýšit skóre střelou z kraje vápna Navas, ale jeho skákavý pokus zamířil mimo zadní tyč. Nic dalšího už ale utkání nepřineslo a Sevilla tak vyhrála 3:1.

Mamardashvili 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Lato 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (1 hlas)
Paulista 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (1 hlas)
Alderete 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (1 hlas)
Foulquier 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (1 hlas)
Guillamon 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (1 hlas)
Wass 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (1 hlas)
Jason 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (1 hlas)
Guedes 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (1 hlas)
H. Duro 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (1 hlas)
Maxi 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (1 hlas)
Musah 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Diakhaby 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (1 hlas)
Vallejo 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (1 hlas)
Koba Lein 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (1 hlas)
M. Andre 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (1 hlas)

• Dnes Wass, Mamardashvili a Alderete boli úplne mimo a Jason s Latom len mimo. Hrubé chyby, nedostupovanie a bezhlavé prihrávky stáli *1* veľmi veľa a to 3b a prepad v tabuľke. Po zápase s Realom Madrid bude chcieť káder Pepka námorníka zabudnúť aj na tento zápas. No hold je vidieť, že ako veľmi chýbajú 4 hráči zo základnej zostavy *34* Ináč *1* mala šance na skórovanie, ale všetko ostalp len pri šanciach. Ináč Tragéd Diak zahral na počudovanie dobre a Duro zo Spartakusa sa začína vyplácať *4* Bodaj by jeho góly boli tie víťazné! *13* André, ktorý stál 8M€ zatiaľ nič moc *26*